HABER TÜGEM EĞİTİM TOPLANTI

Author

Categories

Share

TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği)’den önemli bir Eğitim daha

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Mersin Şubesi,TÜGEM üye ve yöneticilerine yönelik önemli bir eğitim gerçekleştirdi. Ünlü eğitimci Barış Kılıçarslan’ın eğitim verdiği etkinlikte konuşan TÜGEM Mersin İl Başkanı Ümit Mete, TÜGEM olarak eğitimlere çok önem verdiklerini belirterek, emlak sektörünü çok iyi bir yere getireceklerini söyledi.

“DÜNYACA ÜNLÜ EĞİTİMCİ KILIÇARSLAN KATILDI”

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Mersin Şubesi, kendi sektör çalışanlarına yönelik önemli bir eğitim ve toplantı gerçekleştirdi. Mezitli Belediyesine ait Kültür Merkezinde sabah saatlerinde yoğun katılımla gerçekleşen TÜGEM Mersin eğitim toplantısına TÜGEM üye ve yöneticileri katıldı. Konuk olarak da Mersin Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Ticaret İl Müdürü Hüseyin Güçlü ve Av. Sahra Düzgün Tuncel katıldı.

“BAŞKAN ÜMİT METE:EN BÜYÜK AMACIMIZ MESLEĞİ İYİ BİR KONUMA GETİRMEKTİR”

Sabah saatlerinde başlayan ve geç saatlere kadar devam eden toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren TÜGEM Mersin İl Başkanı Ümit Mete, Bu eğitimin çok önemli olduğuna belirterek, şöyle konuştu;” Bu önemli eğitim toplantımıza gelen konuklarımıza ve tüm meslektaşlarımıza hoşgeldiniz diyorum. En büyük amacımız mesleğimizi iyi bir konuma getirmektir. Bir arada bulunmanın gururunu yaşıyoruz. TÜGEM Türkiye’de çok büyüyen bir emlak sektörüdür. TÜGEM’in bize kattığı şey eğitim ve sektörel açıdandır. Bizim eğitim ve sektörün gelişmesi dışında herhangi bir görüntümüz yoktur. Başka bir siyasi amaç veya başka bir amacımız yoktur. Biz sadece sektörel açıdan bakarız. Mersin’de bizim meslektaşlarımız nasıl iyi iş yapar, nasıl saygı duyar ve ilgi duyar onun peşindeyiz. Mersin’de emlak sektörünün olabileceği her yerde biz varız. Mersin Ticaret ve Sanayi odasında artık sizin sesiniz olacağız. Emlak sektörü neredeyse orada olacağız. Hepinize söz veriyorum. Bizden habersiz bu şehrin emlak nabzı atmayacak. Bunun için hep birlikte güçlü olacağız. Hep birlikte adımızı bildireceğiz. Bundan sonra MTSO seçimlerinde TÜGEM olarak gönüllü olarak kazanacak grubun içerisinde olacağımıza söz veriyorum.“

Ünlü eğitimci Barış Kılıçaraslan’ı Mersin’e getirip eğitiminden faydalandıkları için kendilerini şanslı gördüklerinin altını çizen Başkan Mete,” Barış bize ilk eğitimi verirken bizim enerjimizden memnun kaldığı için ikinci eğitimimize de geldi. Şimdi de üçüncü eğitimimiz için geldi. Barış’a geldiği için çok teşekkür ediyorum. “

Mersin Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan da TÜGEM’in bu eğitminin çok anlamlı olduğunu ifade ederek,”Bu önemli eğitimde öncü olan Ümit Başkanı tebrik ediyorum. Emlak sektörü çok önemli bir sektördür. Hukuken çok ciddi çalışma yapılması gereken sektörlerin başında geliyor. Hepinize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Mersin Ticaret İl Müdürü Hüseyin Güçlü ise TÜGEM’in önemli bir kurum olduğunu ifade ederek,” Bu önemli eğitime katılanları tebrik ediyorum. Bu eğitim hem bir okul hemde tecrübe hemde dayanışmadır. Bu eğitimin olmasında emeği geçen Ümit başkan ve diğer kişiler tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Müdür Güçlü, emlakçılar için hayati öneme sahip olan taşınmaz ticaretiyle ilgili önemli bilgiler aktardı.

Av. Sahra Düzgün Tuncel ise emlak hukuku konusunda hukuki bir sunum yaptı.
Konuşmaların ardından ardından satış, motivasyon ve gayrimenkul danışmanlığı konusunda başarılı eğitimler veren dünyaca ünlü eğitimci Barış Kılıçarslan, eğitim verdi. Eğitim çok faydalı geçerken, eğitimden sonra Kılıçarslan ile toplu bir hatıra fotoğrafı çekildi.

Author

Share