Mersin’in tercih edilen güzellik salonlarından birisi olan Alexandra Gauzin müşterilerine daha ferah bir ortamda hizmet vermek için yeni yerine taşındı. Biz de ROTALife Dergi olarak yeni yerinde başarılarının devamını dileriz.

Nasıl geçti bu taşınma telaşı?

Pandemi süreci başlamadan verilmiş bir karardı bu. O dönem sokağa çıkma yasağı bitince ben ve tüm personelim hep beraber hazırlıklara başladık. Bu bizim için bir şekilde avantaja dönüştü. İçimize sine sine yerleştirdik yeni yerimizi.

Nedir buradaki özellikler?

Eski yerimiz artık ihtiyacımızı karşılamıyordu. Daha geniş daha ferah ve konforlu bir yer arayışına girmiştik ve şimdi buradayız. 300 m2 ve 2 kattan oluşan salonumuzda 1. katta ipek kirpik, cilt bakımları, kaş kirpik laminasyon, kalıcı makyaj işlemleri yapılıyor. 5 adet ünitemiz var. 2. katta ise el ayak bakımları ve jel tırnak, kalıcı oje hizmetlerimiz yapılmakta. 15 personelimizin hepsi eğitim almış sertifikalı uzmanlardan oluşuyor.

 

“GÜLÜMSETEBİLDİĞİMİZ HER MÜŞTERİMİZ HEDEFLERİMİZE ULAŞTIĞIMIZIN GÖSTERGESİDİR”

Pandemi için önlemleriniz nelerdir?

Yaptığımız işin önemli kısmı zaten hijyenle alakalı. Bu süreçte denetimlerde oldukça fazla. Biz de tek kullanımlık ürünler kullanmaya başladık. Her müşterimize kullanıldıysa törpüsünü veriyoruz ve diğer bakımda getirmelerini rica ediyoruz. Salona gelen her müşterimizin ateşi ölçülüyor ve not alınıyor. Pek çok noktada dezenfektan bulunuyor. Müşterimizin işlemi bittikten sonra sandalyesinden masaya kadar her kullanım alanı dezenfektan ile siliniyor. Sizlerin sağlığı bizim için ilk sırada elbette.

Peki gelecek için hedefleriniz nelerdir?

Öncelikli amacımız her zaman kaliteli ve hijyenik bir ortamda hizmet vermek. Personelimizin eğitimleri devam edecek, Trendler sürekli değişiyor. Gerek Türkiye’de gerek dünyadaki trendleri takip ederek gelişime ayak uydurarak ilerlemeyi hedefliyoruz, Salonumuzdan mutlu ayrılan her müşterimiz bizi en sevindiren şey. Gülümsetebildiğimiz her müşterimiz bizim hedeflerimize ulaştığımızın göstergesidir diye düşünüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here