ÇANİ, BAŞKAN SEÇER’LE BULUŞTU

Author

Categories

Share

Geçtiğimiz günlerde CHP’den milletvekili aday adaylığını açıklayan ve parti tabanında heyecan yaratan iş insanı İsa Çani , Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i makamında ziyaret etti .

14 Mayıs’ta yapılacak olan tarihi seçimler öncesi siyaset hareketlenmeye başladı . CHP’den aday adaylığını açıklayan lojistik sektörünün önde gelen isimlerinden iş İnsanı İsa Çani siyasi temaslarını sürdürüyor. Aday adaylığı başvurusu ve sonrası olumlu tepkiler alan ve parti tabanında heyecan yaratan Çani, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e bir nezaket ziyaretinde bulundu . Ziyaretin ardından açıklama yapan Çani, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile yaptığı görüşmenin son derece olumlu geçtiğini söyledi . Çani, ” Çok önemli bir seçimin arifesindeyiz.Herkesini kişisel hırslarını ve hedeflerini bir tarafa bırakacağı, birlik ve dayanışma içerisinde olacağı ve sistemin dönüşümünü sağlayacağı bir seçime gidiyoruz . Burada kişiler ve isimler değil, aday olacak isimlerin partisine ne katkı sağlayacağı önemli .Bende tam da bu nedenle yola çıkmış bir yurttaşım. Bugüne kadar yaptığım maddi ve manevi birikimleri partim, kentim ve ülkeme sunmak için yola çıktım. Her oy bizim için değerli. “dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in kendisini son derece samimi ve sıcak karşıladığına dikkat çeken İş İnsanı Çani, ” Sayın Başkanımız sadece bizim için değil , Mersin ve ülkemizi için de çok değerli bir siyaset ve hizmet adamı. Bu partinin de gerçek neferlerinden biri. Sayın Başkanımıza kendimizi ifade ettik, yapmak istediklerimizi söyledik ve hedeflerimizi anlattık. Nezaket içinde bizleri dinledi ve başarı dileklerini iletti. Süreç ne olursa olsun. bizler partimizin emrinde olacağız ve bu kritik seçimden birlik ve dayanışma içerisinde hareket ederek zaferle çıkacağız. Tekrar bizi ağırladığı için Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum’ diyerek sözlerini noktaladı.

Author

Share