CHP’Lİ EMRE YILMAZ DOĞDUĞU TOPRAKLARI GEZDİ

Author

Categories

Share

CHP Parti Meclis Üyesi ve Mersin Milletvekili adayı Emre Yılmaz seçim çalışmalarını sürdürüyor. Yılmaz, Milletvekili Ali Mahir Başarı ile birlikte Adanalıoğlu ve Kazanlı mahallerini gezerek yurttaşlarla buluştu.
Yurttaşların yoğun ilgisi ile karşılanan CHP Milletvekili Emre Yılmaz, 14 Mayıs’ta, Hak , Hukuk, Adalet sloganı ile başladıkları iktidar yürüyüşünün sandıkta mutlu sona ulaşacağını söyledi. Yılmaz, “Ağır ekonomik koşullar altında ezilen, insanca yaşam hakları elinden alınan, siftah yapmadan tezgahını kapatan, ağır vergi yükü altında kalan yurttaşlarımız 15 Mayıs sabahı yepyeni bir güne uyanacak. Bu mücadele içerisinde olmak, bu tarihi sorumluluğu üstlenmek için adım adım kentimizi gezeceğiz. Bizim çitçilerimizin, esnaflarımızın, işçilerimizin, gençlerimizin aralarına karışacak kadar başımız dik, alnımız açık. Biz bir söz verdik bu ülkeye, bu kente. Bu sözü yerine getirmek için, toplumda yaşanan her sınıf için, ortak mutabakat metnine attığımız imzanın arkasında duracağız. Tek adam rejimi ile yönetilen bir ülkede elimizden alınan özgürlüğümüz için mücadele edeceğiz. Siyasi baskılarla tahakküm altına alınan kurumları fabrika ayarlarına döndürmek için mücadele edeceğiz. Cumhuriyetin kurucu partisi olarak unutturulmaya çalışılan ilkelerimizi ve temel prensiplerimizi topluma yeniden hatırlatacağız. Millet ittifakı olarak sadece seçime değil, ülkenin huzur ve refahını tesis edecek bir yönetim anlayışını getirmeye de hazırız.” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında doğduğu mahalle ile adeta bütünleşen CHP’li Emre Yılmaz’a özellikle çocukların ilgisi büyüktü. Yılmaz bir ara çocuklarla langırt oynayarak keyifli dakikalar geçirdi.

Author

Share