CHP’Lİ SAYDAM MERSİN’İN SESİ OLMAYA GELİYOR!

Author

Categories

Share

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Saydam, Milletvekili aday adaylığını açıklamadan önce ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut ve yönetim kurulunu makamında ziyaret eden Saydam, çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Gerçekleştirdiği plan ve projelerle adından sıkça söz ettiren, geçen dönem 5. Sıradan aday olan ve bu dönem de ikinci bölge ve tüm Mersin’in sesi olmaya hazırlanan milletvekili aday adayı CHP Mersin Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Saydam, dün Akdeniz İlçe Başkanı Palamut’u makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette gündemin sıcak başlıkları ve seçim süreci çalışmaları konuşuldu. Uzun uzadıya istişare yapan ikili ve yönetim kurulu üyeleri aylık çalışmaların değerlendirmeleri ile ilgili görüş alışverişinde de bulundular. Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Başkan Saydam, misafirperverliği için Başkan Palamut’a teşekkür ederek; “Dün başarılı siyasetçi Palamut ve yönetim kurulunu ziyaret ettik. Seçim çalışmaları ve Mersin ile ilgili bol bol fikir alışverişinde bulunduk.  Aylık çalışmaları masaya yatırdık. Güncel sorunlarla ilgili sıkıntılardan bahsettik. Çözüm önerileri hakkında istişarede de bulunduk. Verimli bir gün geçirdik. Misafirperverliği sebebi ile Başkan Palamut ve tüm örgüte teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.” dedi.

Author

Share