DEĞİŞMEK İÇİN ŞU AN SAHİP OLDUĞUNUZ BEDENİNİZLE ARKADAŞ OLUN…

Author

Categories

Share

Mutlu Yağ Yakım Üssü kurdunuz nasıl?

Bir kadının kendini keşfetme sürecine şahit olmak, bu yolu birlikte el ele yürümek, mahsur kaldığı yerlerden onu çıkarabilmek, aynı yollardan geçmiş biri olarak onlara yol arkadaşlığı etmek kalbimi iyileştiriyordu. Varoluş amacımı kesinlikle bulmuştum. Onlar için ‘mutlu yağ yakım üssü’ olarak adlandırdığım bir stüdyo hayal ettim. Kendilerini değerli ve iyi hissedecekleri, motive olurken aynı zamanda yola devam edebilme gücü sağlayacakları ve minimum zamanda maksimum fayda elde edebilecekleri bir harikalar diyarı…

“Perifit Studio”

Uzun uğraşlar ve araştırmalar sonucu Temmuz 2019 da, alanında en iyi teknolojiye sahip, incelme ve selülit gidermede sonuçları ispatlanmış cihazların bulunduğu, tamamen kişiye özel hizmet veren kilo verme ve motivasyon stüdyomu kurdum. Aynı zamanda, daha önce Türkiye’de bulunmayan Vaculife ve Slimroll cihazlarının tek yetkili Türkiye Distribütörü olarak 6 Ay içerisinde Türkiye’nin bir çok şehrine Perifit markasıyla bayilik verdim.

Perifit hikayesi nasıl başladı?

İçimde olanın en iyisini ben görebiliyordum. Benden çok şey oldu. 100 kilo oldum mesela! Ayaklarının üzerine güçlükle durabilen kocaman bir kadın! Hikaye tam da bu noktada başladı…

Başımıza gelen her şeyin kötü saydıklarımızın bile mutlaka bize bir şeyler öğretmek için var olduğuna inanıyorum. Tabii ki ihtiyacımdan çok daha fazlasını yediğim için kilo almıştım! Ancak bu süreçte gereğinden fazla yiyerek midemi değil, eksik kalan duygularımı beslediğimin farkına vardım. Bilimsel olarak da vücudumuzdaki mutluluk hormonu azaldıkça, bedenimizi yöneten zihnimiz bunu telafi edebilmek için en kestirme yoldan bize yemek yedirir. Farkında olmak değişimi başlatır, davranışlarımızın altında yatan olumlu niyeti görebilmekse kendimizle olan çatışmayı durdurur.

Değişim içten başlar ve dışa yansır. Kendine karşı saygısı ve şefkati olmayan kişi nasıl göründüğünü umursamaz. Daha derinde yatan “değersizlik hissi ve kendini sevilmeye layık görmeme duygusu” olabilir. Kendi duygularımla yüzleştiğim, yapabileceklerimin ve potansiyelimin farkında vardığım kilo verme sürecimde kendimi olduğum halimle onaylayıp kabul etmek değişimin ilk adımı oldu. 5 Ayda 33 kilo verdim ve sonrasında kendimi bu yola adadım. Bu durumun yalnızca bana özgü olmadığını ve yapılan bilimsel araştırmalara göre de duygu açlığının kilo alımının bir numaralı sebebi olduğunu öğrendim. Benimle aynı yollardan geçen kişilere yardımcı olabilmek, onların hayatlarına dokunabilmek arzusu ruhumu besliyordu.

Sesimi daha çok kişiye duyurabilmek için kendi yolculuğumu kaleme aldım ‘Mucize Sizsiniz’ isimli kitabımı çıkardım. Bunun için 4 sene boyunca Koçluk ve NLP Eğitimleri aldım. Sonunda NLP ve Koçluk Master eğitmeni olmaya hak kazandım ve “Peri Akademi” isimli kendi merkezimi kurdum. Burada çeşitli eğitimler, seminerler verdim. Kilolarından mutsuz olan kişilerle uzun saatler süren seanslar yaptım.

Bir kadının kendini keşfetme sürecine şahit olmak, bu yolu birlikte el ele yürümek, mahsur kaldığı yerlerden onu çıkarabilmek,
aynı yollardan geçmiş biri olarak onlara yol arkadaşlığı etmek kalbimi iyileştiriyordu.

Stüdyomuzda bulunan cihazlar hakkında bilgi alabilir miyiz?

Slimroll

Tüm bedeni şekillendirmek üzere tasarlanmış, profesyonel bir cihaz olan Slimroll vücudun belli noktalarına basınç uygulayarak enerji kanallarının ve kan dolaşımının düzgün çalışmasını sağlayarak yağları ve selülitleri kıran tedavi & terapi yöntemidir.

Vaculife

Vakum ve infrared teknolojisini birleştiren bu eşsiz egzersiz aleti geleneksel egzersiz aletlerine göre 8 kat fazla kalori harcamanızı sağlar. Vakum kan dolaşımını, metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırır. Thermal cihaz, siz üzerinde yürürken infrared ısısı sayesinde cildin 4 kat altına inerek yağ dokularına ulaşır ve cilt tarafından emilir. Bu sayede tüm zararlı toksinler dokulardan atılır. Tedavi edici özelliğinin yanı sıra yağ yakımı ve selülit tedavisinde en etkili cihazdır. Özellikle depolanmış, birikmiş ve aşırı yağlanan bölgelerde etkilidir. Tüm bunlara ek olarak Vaculife, cilt hücrelerine oksijen sağlayarak hücrelerin yenilenmesini sağlar.

Perifit Studioda 45 dakikalık seanslar yapıyoruz.

Yarım saat Vakum ve ısıda yürüyerek yağ dokularımızın giderilmesini sağlıyoruz. 15 dakika da lenfatik drenaj (Roll) masajı yapıyoruz.

Selülit giderme ve incelmede sonuçları ispatlanmış cihazlarımızın etkisini hissetmeniz için ücretsiz deneme seanslarımıza katılabilirsiniz.

Perifit Studio İletişim – 0324 502 15 44

Instagram: perifitstudio – ww.perifitstudio.com

 

Author

Share