Derya’da muhteşem kutlama

Author

Categories

Share

Kentimizin başta otomotiv olmak üzere bir çok sektörde kolu olan Derya Grup 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yaptığı bir dizi etkinlikle coşkuyla kutladı .

Cumhuriyet’in 100. yılı nedeniyle bu yılki milli bayramları farklı bir konsept ve coşkuyla kutlayan Derya Grup, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına da damga vurdu Yaklaşık 250 kişilik yönetici ve çalışanlarıyla bando takımı ile birlikte bir kortej gerçekleştiren Derya Group, daha sonra Adnan Menderes Bulvarı’nda dev bir Atatürk portresi ile bayramı kutladı.

Kutlama ile ilgili bir açıklama yapan Derya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış, 30 Ağustos’un Türk tarihi için bir kırılma noktası ve cumhuriyetin kuruluşunun temel harcı olduğunu söyledi .Kış “30 Ağustos ,İstiklal ile ölüm arasına sıkışmış bir ülkenin kahraman evlatlarının kazandığı bir zaferdir. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün askeri dehasını Başkomutanlık ile taçlandırdığı bir zaferdir. Bizim için milli bayramlarımız ayrı bir önem taşır. Firmamız her yıl olduğu gibi bu yıl da bu görev ve sorumluluğunu büyük bir aşkla yerine getirmiştir. Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılı olması nedeniyle çok daha farklı duygu ve coşkuyla kutlayacağız bayramlarımızı.. Biz bu ülkenin bağımsızlığı için canını hiçe sayan kahramanların evlatları olduğumuzun bilincindeyiz ve bu hep boyle devam edecek . Bu vesile 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutlar , bağımsızlığımızın mimari , Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, gazilerimizi ve şehitlerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz” dedi.

Author

Share