GÜLCAN KIŞ: İKTİDARA EN YAKIN OLDUĞUMUZ DÖNEMDEYİZ

Author

Categories

Share

CHP Mersin Milletvekili Adayı Gülcan Kış, partisinin Mersin il başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
Partililerle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutlayan Gülcan Kış, partililer ve diğer milletvekili adaylarıyla seçim süreci üzerine sohbet etti.
CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür, tüm milletvekili adaylarının sahada çalışmalarına devam ettiğini, tüm okul ve sandıklarda seçime hazır olduklarını söyledi.
Partililere seslenen Milletvekili adayı Gülcan Kış da konuşmasına, Keresteciler Sitesindeki yangında hayatını kaybeden yurttaşları anarak başladı.
Mersin’in dört bir yanında, farklı alanlarda seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Kış şunları söyledi:
“Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun birleşe birleşe kazanacağız sloganıyla sahalarda ve meydanlarda dolaşıyoruz. Meydanlarda çoğalarak geziyoruz. CHP olarak sahalardaki gücümüzü görüyoruz. Kendimizi gerçek anlamda ifade ettiğimizde, yapacaklarımızı anlattığımızda, gücümüzün farkında olduğumuzda bu büyük aileyi ciddi anlamda büyütmek zor değil. Uzun zamandır sahalarda, esnaf ziyaretlerinde partimizin ne kadar güçlü olduğunu görüyoruz. Biz büyük bir aileyiz, güçlü bir aileyiz. İktidara gelebilecek güçteyiz. İktidara en yakın olduğumuz şu dönemde birlik, beraberlik içinde yol almamız gerekir. İl örgütümüzle, ilçe örgütlerimizle, başta Mersin Büyükşehir Belediyesi olmak üzere belediyelerimizle birlikte çalışmaya devam ediyoruz.”

Author

Share