GÜMÜŞ: HERKESİN SOFRASINDA ÇİFTÇİNİN ALIN TERİ VAR

Author

Categories

Share

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Mersin ili Şube Başkanı Halil Ibrahim Soysal ve yönetim kurulu üyeleri  Ayfer Başdan, Mehmet  Ersoy, Aziz Filiz, Veli Dere, Bozyazı Muhtarları Federasyon temsilcisi  Gözce Mah.Muhtarı Baran Aksoy,  Anamur Muhtarları Federasyon temsilcisi Çeltikçi Mah.Muhtarı Mustafa AytuğaN  ile Anamur  Mahalle Muhtarları Anamur – Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş’ü makamında ziyaret etti.
Türkiye Muhtarlar Federasyonu Mersin ili Şube Başkanı Halil Ibrahim Soysal,”İlçe ekonomimizin tarıma dayalı olduğu bilinmektedir. Belde ve köylerimizde çiftçilerimiz tarafından yetiştirilen ürünler ekonomiye yüksek düzeyde katkı sunmaktadır. Bu noktada çiftçilerimizin daha iyi kazanç elde etmesi için gayret gösteren Ziraat Odamıza yardımcı olmak en başta biz muhtarların görevidir” diye konuştu.
Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bölgede tarım sektörünün ekonomiye olan katma değeri ve çiftçilerin sorunlarının çözümü noktasında yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirterek, zengin fakir herkesin sofrasında çiftçinin alın terinin olduğuna dikkat  çekti.

Author

Share