GÜZELLİĞİNİZİ EN İYİ ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKARMAYA HAZIR OLUN

Author

Categories

Share

Mutluluğa adım atacağınız bu özel gününüzde hayal ettiğiniz gelin olmak için ne mi gerekiyor? Sadece Sinem Kuaför ’ün kapısından içeriye girmek! Bilgi birikimleri, profesyonel hizmet anlayışları ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanları ile memnuniyetinize şahit olmak için hizmetinizde.

Gülay Akdağ ve Damla Uruz ;

“Saç modelinizi ve makyaj stilinizi size önerirken farklı pek çok etkeni göz önünde bulunduruyoruz. Yüz hatlarınıza, göz renginize, ten renginize, saç uzunluğunuza, saç renginize, duvağınıza, gelinliğinize ve düğün konseptinize dahi dikkat ediyor, tamamıyla uyumlu bir görüntüye sahip olmanızı amaçlıyoruz. İşte bu hizmet anlayışı ile Mersin kuaförlerinden farklılaşıyor, gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Onları düşünüyor, kendilerini değerli hissetmelerini sağlıyoruz. Sizi yansıtan, düğün mekanınıza giriş yaptığınızda tüm hayran bakışların üstünüze çevrileceği bir görüntü için doğru adrestesiniz.

Gelin makyajı için hem doğal görünümünüzü koruma hem de dikkat çekici bir görünüme kavuşturma gayesindeyiz. En yeni trendleri yakından takip ediyor, yıl içinde en çok tercih edilen makyaj modellerini beğeninize sunuyoruz.

Makyajınız için kullandığımız malzemelerde en iyi markalar ile çalışıyoruz. Aynı zamanda cildinizin parlaklığını ve kalıcılığını artırmak için makyajdan önce cildiniz için özel kremlerimizi kullanıyoruz.

Uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren ve alanında uzmanlaşmış kadromuz ile koordineli çalışıyor, tüm işlemlerimizde memnuniyetinizi sağlıyoruz. Bugüne kadar sayısız gelin adayını buradan hayallerine uğurlayan ekibimize güvenebilir, kendinizi yetenekli ellerine bırakabilirsiniz.

Ekibimiz ile birlikte saç ve makyajın yanı sıra manikür, pedikür, takma kirpik ve takma tırnak gibi imkanları da sunuyoruz. Güzelliğinizi en iyi şekilde ortaya çıkarmaya ve sevdiklerinizi büyülemeye hazır olun!”

Author

Share