HADİSE, KAPILARINI AÇTI

Author

Categories

Share

Türkiye’nin önemli giyim markalarından Hadise’nin tasarım ürünleri, Tekstil Mühendisi Aslıhan Bolat tarafından Mersin’e taşındı. Ülkede ilk defa giyim ve çiçekçilik sektörünü tek çatı altında buluşturan ‘Hadise’, kapılarını ilk müşterilerine açtı.

Hadise, Mersin Üniversite Caddesi’nde açılan 430 metrekarelik 2 katlı özel konsept mağazada ‘Hadi, Senin Seçimin’ sloganıyla, yüzlerce özel tasarım kıyafeti modaseverlerin, Arya Flowers ise birbirinden renkli tasarım çiçekleri müşterilerin beğenisine sundu. Hadise’nin ziyaretçileri özel olarak dizayn edilen kafede dinlenebilecek, ücretsiz çay-kahve ikramından faydalanabilecek.

Kentte modanın kalbinin Hadise’de atacağını vurgulayan Tekstil Mühendisi Aslıhan Bolat, “Markamız; geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini üst düzeyde karşılamayı ve hazır giyim sektörünün lokomotifi olabilecek adımlar atarak, öncü bir marka olma yolunda ilerlemeyi hedeflemektedir. Çünkü uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmayıp, daha fazlasını vermek için mükemmeli arıyoruz. Arya Flowers ile de aranjmandan sukulente ve peyzaj çalışmalarına kadar geniş bir alanda hizmet vereceğiz” dedi.

Author

Share