KILINÇ,  DEVA’DAN ADAY OLDU

Author

Categories

Share

Mersin’de yaklaşan seçimler öncesi siyaset kazanı kaynamaya başladı. Mersin’i, TBMM’de temsil etmek isteyen bir çok isim aday adaylığı başvurularını gerçekleştirdi. Bu adaylardan biri de hem iş kadını hem de öğretmen kimliği olan Pervin Kılınç. Pervin For General Madenciliği’nin sahibi olan Kılınç, DEVA Partisinden aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Mersin doğumlu olan 35 yaşında iş insanı Pervin Kılınç, Aydın Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra öğretmenlik mesleğine atıldı. Daha sonra iş yaşamına adım atan Pervin Kılınç, bir madencilik şirketi kurdu ve ardından siyasi hayata adım attı.

Genç ve Başarılı iş kadını Pervin Kılınç, siyasetin topluma hizmetin bir aracı olduğunu ifade ediyor. Kılınç, “Siyaset hayatımızın her alanında var. Toplumun birçok katmanında olduğu gibi, bir iş insanı olarak siyasetin yarattığı olumsuz havadan bizde fazlasıyla etkileniyoruz. Bu süreci düzeltmek ve ülkemizi sağlıklı ve istikrarlı bir yapıya kavuşturmak için taşın altına elimizi koymalıyız. Bende bu duygu ve düşüncelerle gönül verdiğim DEVA Partisi’nden aday adayı oldum. Enerjimiz ve vizyonumuzla hem partimize hem Mersin’e hem de ülkemize hizmet etmeye varız.” Şeklinde konuştu.

Author

Share