Profesyonel Yöneticilerin ve Kurumsal Markaların Buluşma Noktası “GİDERİK”

Author

Categories

Share

Profesyonel Yöneticilerin ve Kurumsal Markaların Buluşma Noktası “GİDERİK”

Kurumsal firmaların profesyonel yöneticilerinden kurulu Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Business Networking etkinliğinde bir araya geldi. 120’den fazla üyesi bulunan Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) “Kurumsallaşma, markalaşma, dijitalleşme ve insan kaynakları” üzerine fark yaratacak çalışmalara imza atıyor.
Mersin Vista Otel’de gerçekleştirilen etkinliğe kurumsal firmalar yoğun ilgi gösterirken derneğe yeni üye olanlara da yönelik üye kabul töreni de düzenlendi.
Nitelikli Büyümeye devam edeceğiz

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA; 2010 döneminde küçük bir grupla platform olarak çalışmalara başladıklarını, 2017 döneminde sivil toplum kuruluşu olarak projelerini yürüttüklerini belirtti. İlk Kuruluş döneminden bu yana nitelikli büyüme stratejisiyle hareket ettiklerini belirten ÖZADA; bugün kurumsal firmaların profesyonel yöneticilerinden 120’den fazla üyeyle Çukurova bölgesinin çalışma hayatına katkı sunacak projelere hayata geçirdiklerini söyledi.

İnsan Kaynakları Alanında Bir Markayız
Girişimci İnsan Kaynakları Derneği olarak çalışma hayatına yönelik seminer programları, kariyer günleri, gençlere yönelik programlar, yeni nesil insan kaynakları uygulamaları, çalışan bağlılığı, kurumsallaşma gibi konularda Türkiye çapında etkinliklere imza attıklarının altını çizen ÖZADA, 2023 Döneminde de bölgemize katkı sunacak projeleri hazırladıklarını belirtti.
Profesyonel Yöneticiler ve Kurumsal Markaların buluşma noktası GİDERİK
Özellikle Pandemi sonrası çalışma hayatında meydana gelen değişiklikler konusunda firmaların insan kaynakları ve kurumsallaşma uygulamaları konusunda paylaşımda bulunmaları amacıyla “Business Networking” etkinliklerini düzenlediklerini belirten ÖZADA, 2023 Döneminde de networking çalışmalarına ağırlık vereceklerini belirtti. 2023 döneminde yapılacak çalışmalar konusunda üyeler arasında bilgi alışverişi yapılırken, etkinlik çekilen hatıra fotoğraflarıyla başarılı bir şekilde sona erdi.

Author

Share