SAYIN ADEM KOCA, ÖĞRENCİLERİMİZİN SOFRASINA MİSAFİR OLDU

Author

Categories

Share

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Koca, İl ARGE birimimiz tarafından, “Sofranızda Bize De Yer Var Mı?” projesi kapsamında Mezitli Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi’nde düzenlenen öğrencilerle birlikte akşam yemeği ve sohbet etkinliğine katıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Baykal BAŞDEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mikail Eren’in de yer aldığı etkinlikte, pansiyonda kalan öğrencilerimizle akşam yemeği yenerek yemek sonrası sohbet edildi. Yemeğin ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Koca, öğrencilerimizle voleybol ve futbol oynayarak, öğrencilerimiz tarafından hazırlanan zeybek gösterisini izledi.

Öğrencilerimizle uzun uzun sohbet eden ve onlarla çeşitli etkinliklere katılan Sayın Adem Koca, “Öğrencilerimizle pansiyonda buluşmak, onların sofralarına katılmak ve sohbet etmekten, onların görüşlerini almaktan, duygularını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bugün burada tüm evlatlarımızla dolu dolu vakit geçirdik. Pansiyonlarımızda kalan öğrencilerimiz bize emanettir. Çocuklarımızın kendilerini asla yalnız hissetmemelerini ve her daim yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Tüm öğretmenlerimiz evlatlarımızın annesidir, babasıdır. Bu projede emeği geçen, bizleri bu güzel sofrada öğrencilerimizle buluşturan herkese, en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.” dedi.

Author

Share