TARSUS BELEDİYESİ İLE SOKAKLAR ARTIK DAHA BİR GÜZEL

Author

Categories

Share

Tarsus Belediyesi kent merkezindeki cadde ve sokaklarda kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Tüm yıl boyunca devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde yürümelerini sağlamak için eş zamanlı olarak 6 mahallede kaldırım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Tarsus Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Çok sayıda ekiple gerçekleştirilen çalışmalar, kentte hem yaya hem de trafik akışını rahatlatıyor. Kavaklı, Atatürk, Altaylılar, Hürriyet,  Şehitler Tepesi ve Ergenekon Mahallelerinde eş zamanlı olarak çalışmalar devam ediyor. Toplamda 6 mahallede sürdürülen çalışmalarla kentin çehresi yenileniyor.  Kaldırımı olmayan ya da yenileme gerektiren yollar, Tarsuslular için tamamlanıyor. Kaldırımsız sokaklara kaldırım kazandırılıp, vatandaşların daha rahat yürüyüp güvenli bir şekilde dolaşmalarına imkân sağlanıyor. Kaldırımlar, sokakların fizibilitesine göre ayarlanıyor. Çalışmalar ihtiyacı olan diğer mahallelerde de devam edecek.

“TÜM GAYRETİMİZLE TARSUS İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, “Tarsus’umuzda ekiplerimiz tarafından kentimizi yenileme çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın rahat bir şekilde yollarımızda yürüyebilmeleri için tüm gayretimizle Tarsus için çalışıyoruz.” dedi.

Author

Share