TARSUSLU HAYIRSEVER TARAFINDAN AFET BÖLGESİNDEN GELEN VATANDAŞLAR İÇİN 2 TIR YAKACAK ODUN BAĞIŞLANDI

Author

Categories

Share

Tarsus’ta depremin yaraları tüm hızıyla sarılmaya devam ediyor. Tarsus Belediyesi öncülüğünde sürdürülen büyük dayanışmaya Türkiye’nin dört bir yanından destekler geliyor. Afet bölgesinden Tarsus’a gelen vatandaşlara dağıtılmak üzere Antalya’dan Tarsuslu bir hayırsever tarafından 2 TIR yakacak odun bağışı yapıldı.  Bağışlanan yakacak odunlar Tarsus Belediyesi tarafından paketlenerek soğuk kış günlerinde vatandaşlara dağıtılacak.

Tarsus Belediyesi öncülüğünde hayırsever vatandaşların destekleri ile deprem bölgesinden Tarsus’a gelen vatandaşlar için başlatılan büyük dayanışma tüm hızıyla sürüyor. Antalya’da yaşayan ve Tarsuslu olan bir hayırsever tarafından vatandaşlara dağıtılmak üzere 2 TIR yakacak odun bağışı gerçekleştirildi. Tarsus Belediyesi tarafından paketlenen yakacak odunlar, deprem bölgesinden kente gelen vatandaşlara dağıtılacak.

“DAYANIŞMAYA DESTEK VEREN VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan büyük dayanışmaya destek gösteren vatandaşlara teşekkür ederek, “Antalya’da yaşayan bir Tarsuslu hayırsever hemşehrimiz tarafından deprem dolayısıyla kentimize gelen vatandaşlara dağıtılmak üzere 2 TIR yakacak odun bağışlandı. Odunların paketleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Hayırsever hemşehrimize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Author

Share