Temel Karamollaoğlu: Biz çok netiz, ifadelerimiz de net

Author

Categories

Share

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 14 Mayıs Seçimlerinde Millet İttifakının iktidar olacağını belirterek “Yeni dönemde Türkiye’nin en güçlü siyasi görüşü, Milli Görüş olacak. Biz çok netiz, ifadelerimiz de net. Biz yabancılarla iş birliği yapmayız, ülkemizin bütünlüğünü, bağımsızlığını, kalkınmasını bir numaralı mesele olarak görürüz” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Mersin’de partililerle bir araya geldi.

Saadet Partisi Toroslar İlçe Başkanlığını ziyaret eden Karamollaoğlu, partililerle bayramlaştı.

14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri konusunda açıklama yapan Karamollaoğlu, Millet İttifakının seçimi kazanmasıyla Türkiye’nin yeni bir döneme gireceğini söyledi.

Türkiye’nin başta ekonomi olmak üzere her alanda sıkıntılar yaşadığına işaret eden Karamollaoğlu, bu sorunların Millet İttifakı iktidarında çözüleceğini belirterek “İnşallah Millet İttifakı başarılı olursa yeni dönemde Türkiye’nin en güçlü siyasi görüşü, Milli Görüş olacak. Biz çok netiz, ifadelerimiz de net. Biz yabancılarla iş birliği yapmayız, ülkemizin bütünlüğünü, bağımsızlığını, kalkınmasını bir numaralı mesele olarak görürüz” dedi.

Türkiye’nin ekonomik krizden çıkması, işsizliğin sona ermesi için kamu yatırımları yapılması gerektiğine değinen Karamollaoğlu, “Biz Türkiye’yi bir baştan bir başa sanayi tesisleriyle doldurmaya mecburuz. Her ilde yatırım olacak” ifadelerini kullandı.

“Biz ne topraklarımızdan fedakarlıkta bulunuruz ne de başkalarının topraklarına göz dikeriz” diyen Karamollaoğlu, Millet İttifakı iktidarında Orta Doğu ülkelerinin birbirlerinin toprak bütünlüğüne ve sınırlarına saygı içerisinde yakınlaşacağını kaydetti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Mersin ziyaretinde partisinin il başkanı Mehmet Polat’ın yanı sıra Millet İttifakını oluşturan partilerin il başkanlarıyla bir araya geldi.

Author

Share