TISİAD BÜNYESİNDEKİ FİRMALAR MERSİN’DE İSTİHDAM SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR

Author

Categories

Share

Kurulduğu günden bugüne sadece üyelerinin değil, tüm Türkiye’nin meseleleriyle yakından ilgilenen Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TISİAD), farklı iş alanlarında faaliyet gösteren üyeleri ile birlikte geniş bir iş ağına hitap ederek ülkemizin ve Mersin’in ekonomisine katkı sunmaya devam ediyor.

Mehmet Salih Çelik yönetiminde olan TISİAD, Yönünü dünya ekonomisine dönmüş, üyeleri ve yönetimiyle fark yaratarak Mersin’e ve ülkemize değer katma bağlamında öncü bir sivil toplum kuruluşu olmak adına faaliyetlerini sürdürüyor.

TISİAD üyesi Ferit Hillez’in Yönetiminde olan HLZ TURİZM İNŞAAT A.Ş Mersin merkez ilçelerinde park bahçe yapımı ve bakımı işlerinde 14 ay süre ile şoför, operatör ve düz işçi olmak üzere toplamda 240 kişi istihdam edecektir.

TISİAD üyesi Nesih Aktepe Yönetiminde olan AKTEPE GROUP LTD. ŞTİ. Mersin genelinde su ve kanalizasyonların bakım, onarım ve temizlenmesi işlerinde 12 ay süre ile şoför, operatör ve düz işçi olmak üzere toplamda 40 kişi istihdam edecektir.

Author

Share