TUCEL: “KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DUYGULARIMLA KUTLARIM”

Author

Categories

Share

Avukat Sahra Tucel, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Tucel mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kurban Bayramı’nın coşkusunu ve sevincini birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel bayram, birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştirerek, toplumumuzun dayanışmasını ve kardeşliğimizi gözler önüne serer.

Bu anlamlı günde, sevdiklerimizle bir araya gelerek, hoşgörü, paylaşma ve yardımlaşma değerlerini yürekten yaşatmak istiyoruz. Kurban ibadetinin manevi derinliği ve fedakarlık ruhuyla, birlikte hayatın güzelliklerini kutlamak için bir fırsat buluyoruz.

Bu vesileyle, bayramın tüm güzelliklerini yürekten yaşamanızı dilerim. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu mübarek günlerde, aile sıcaklığını ve sevgi dolu anıları doyasıya hissetmenizi temenni ederim.

Kurban Bayramı, toplumumuzun dayanışma ve paylaşma ruhunu perçinlediği, kardeşlik bağlarımızı güçlendirdiğimiz bir zaman dilimidir. Bu vesileyle, tüm yurttaşlarımızın sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmesini dilerim.

Birlikte geleceğe umutla yürümek, sevgi ve saygıyla kucaklaşmak dileğiyle, Kurban Bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.”

Author

Share