VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN ZİYARETLERDE BULUNDU

Author

Categories

Share

Vali Ali Hamza Pehlivan, Trt Çukurova Müdürlüğünü, Mersin Rum Ortodoks Kilisesini ziyaret ederek Zirvedekiler Dergisi Genel Koordinatörü Neslihan Yalçın ve Genel Yayın Yönetmeni Burak Karataş, Akdeniz İhracatçı Birlikleri Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Başkan Vekili Ali Can Yamanyılmaz ve Denetim Kurulu Üyesi Huriye Yamanyılmaz’ ise makamında ağırladı.

Vali Ali Hamza Pehlivan, Trt Çukurova Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Vali Pehlivan, TRT Çukurova Müdürlüğüne gelişinde TRT Çukurova Müdürü Fatih Doğru, Müdür Yardımcıları ile Müdürlük personeli tarafından karşılandı, Müdürlük girişinde bulunan müzeyi ve birimleri gezerek bilgiler aldı.

Vali Pehlivan, TRT Çukurova Müdürü Fatih Doğru ve Müdür yardımcıları ile gerçekleştirdiği görüşmede, yürütülen ve planlanan çalışmalar hakkında bilgiler alarak değerlendirmelerde bulundu, kurum personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Ali Hamza Pehlivan, Mersin Rum Ortodoks Kilisesini Ziyaret Etti

Mersin Rum Ortodoks Kilisesine gelişinde Mersin Ortodoks Kilisesi Pederi Coşkun Teymur, Kilise yönetimi ve cemaati tarafından karşılanan Vali Pehlivan, Kilise yönetimi ve cemaat ile bir süre sohbet etti, yaklaşan Noel’lerini kutladı. Peder Teymur Vali Pehlivan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyarette Vali Pehlivan’a Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz da eşlik etti.

Vali Ali Hamza Pehlivan’ın Gün İçinde Gerçekleştirdiği Kabuller

Valimiz Ali Hamza Pehlivan, Valilik makamında; Zirvedekiler Dergisi Genel Koordinatörü Neslihan Yalçın ve Genel Yayın Yönetmeni Burak Karataş, Akdeniz İhracatçı Birlikleri Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Başkan Vekili Ali Can Yamanyılmaz ve Denetim Kurulu Üyesi Huriye Yamanyılmaz ile görüştü.

Author

Share