YENİ YERİMİZDE DAHA DA GÜÇLENDİK

Author

Categories

Share

Yeni yerlerine taşınarak müşterilerine ferah ve şık bir ortamda hizmet vermeye başlayan Metince Peruk Yöneticisi Saadet Özkorucuklu ROTALİFE Dergi okuyucularına yeni yerlerindeki hizmet skalası hakkında bilgi verdi.

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

Evli ve iki çocuk annesiyim. 2005 yılında eşim Metin Özkorucuklu ile  Mersin’de gelerek Metince Peruk firmamızı açtık. Mersin’de kaynak konusunda yeterli yetkinlik mevcut değildi. Biz de tecrübemizle yeri geldi kuaför salonlarına gidip uygulamalar yaparak ilerledik.  2010 yılında ithalata başladık. 2015 yılında ise Çin’de saç fabrikamızı kurduk. Şu an Türkiye’de İstanbul , İzmir , Ankara gibi pek çok şehre ağırlıklı olarak Almanya’ya satışımız mevcut. İşin mutfağından yani kuaförlükten gelip kaynak konusunda uzmanlaştık. Hem üretici hem dağıtıcı hem uygulayıcı olduk. 2020 yılında yeni yerimizde hizmete devam etmekteyiz.

Müşterilerinize ne tip hizmetler sunmaktasınız?

Saça dair aklınıza gelebilecek her konuda müşterilerimizle beraberiz.  Peruklar, fiber sentetik çıt çıt, kaynak saçlar,  perçemler, afrika örgüleri , uygulamada kullanılan her türlü ekipman hizmetlerimiz arasında yer almakta.

Yeni yerimize geçerek ürün gamımızı tamamen müşterilerimize sunabiliyoruz. Çeşitliliği çok fazla olan doğal saç ve sentetik peruklarımızı vitrinlerimizde sergileyebilmekteyiz.

 

Author

Share