“YÖNETİCİ GELİŞTİRME SEMİNERİ” BAŞLADI

Author

Categories

Share

Milli Eğitim Bakanlığımızın 20. Milli Eğitim Şurası’nda alınan tavsiye kararına istinaden okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla başlatmış olduğu “Yönetici Geliştirme Semineri” nin ilkinin açılışı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA’nın katılımlarıyla Yenişehir ilçesi,  Eyüp Aygar Fen Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA açılışta yaptığı konuşmada, “Eğitim öğretim sürecinin yürütüldüğü yer olarak okullarımızın en etkin şekilde yönetimi çok hassas bir konudur. Bu anlamda “Yönetici Geliştirme Semineri” çok kıymetlidir. Koordinatörlerimize emekleri için şimdiden çok teşekkür ediyor, değerli müdürlerimize başarılar ve esenlikler diliyorum.” dedi.

Milli Eğitim Bakanlığımızın vermiş olduğu eğitimi tamamlayan 4 koordinatörümüz tarafından ilimiz genelinde 794 okulumuzun müdürlerine verilecek olan “Yönetici Geliştirme Semineri” nin ilki  150 okul müdürünün katılımıyla gerçekleşecek olup 4 hafta sürecektir.

Author

Share