“MERSİN UMUDUNU ASLA YİTİRMEYENLERİN ŞEHRİDİR”

Author

Categories

Share

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını diledi ve Kılıçdaroğlu’na yüzde 60 oranında destek veren Mersinlilere teşekkür etti.

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada,  “Aziz milletimizin iradesine saygı duyuyor, seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Seçime yüksek katılım gösteren ve bize yüzde 60’ın üzerinde oylarıyla yoğun destek veren Mersinlilere, vefakar ve cefakar yol arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Mersin’e hizmet için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

KIŞ: SEÇİM SONUÇLARINA SAYGI DUYUYORUZ

CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış da seçimlerin ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Demokrasiye ve milletimizin iradesine olan inancımız gereği seçim sonuçlarına saygı duyuyor, ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Yüzde 60 oy oranı ile Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na destek veren Mersinlilere, bu başarıda emeği geçen il ve ilçe örgütlerimize, kadın ve gençlik kolları yöneticilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Mersin umudunu asla yitirmeyenlerin şehridir.”

Author

Share